DYNAMIC MEDIA s.r.o.
Orlové 254
017 01 Považská Bystrica
SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Konatelia spoločnosti:
Ivan Ďurovec | 0918 488 773
Vladimír Lečko | 0944 207 498

E-mail: dynamicmedia@dynamicmedia.sk

Copyright © 2015 dynamicmedia.sk. Všetky práva vyhradené.

Agentúra   l   Služby   l   Rental-Výroba   l   LED Screens   l   Partneri   l   Kontakt

Rental + výroba

Výroba 3D svetelných nápisov

Označiť prevádzku neznamená iba jednoduchý nápis na dverách. Vaša predajňa potrebuje niečo viac, niečo elegantné, graficky a materiálne správne spracované. Preto je tu naša ponuka na svetelné 3D nápisy, logá, označenia prevádzok, alebo svetelné boxy do interiérov.

Letecké zábery

Letecké zábery z akcií, či podujatí sú čoraz viac populárne a svojím neobvyklým druhom záberu pridáte ďaľší rozmer prezentáciam vaších produktov, prevádzok a koncertov. Live video prenosy alebo zostrihané videoprezentácie sú tým hlavným využitím tejto technológie. Každá prezentácia, leták, či propagačný materiál bude kreatívnejši s použitím snímok alebo videa z rc-helikoptéry.

Výstavy a eventy

Poďte s nami na výstavu. Váš výstavný stánok bude bombastický. Parádna svetelná šou, grafické a zvukové efekty, príjemné hostesky a kvalitní moderátori, to je iba málo z toho, čo vám vieme v rámci podujatí pripraviť.

Prenájom LED obrazoviek

Exteriérové, interiérové, či obrazovky na futbalové zápasy sú to, čo zviditeľní každú akciu. Všetky obrazovky sú na vlastnom stojane a je možné z nich vytvoriť plochu veľkosti, akú potrebujete. Spravidla na exteriérové plochy ponúkame približne 30m štvorcových a na interiéry 10 m štvorcových.

Stavba a výroba LED obrazoviek

Dodávame a vyrábame plnofarebné LED obrazovky, ktoré vieme upraviť do požadovaných rozmerov klienta. Už žiadne držanie sa preddefinovaného rozmeru kabinetu. Dodávame nami overené rozostupy, ktoré sú najvhodnejšie pre klienta, t.j. rozostup pixelov P10, P12, P16 a P20. Pravdaže LED obrazovky dodávame so všetkým, t.j. napájacia jednotka, ovládacia karta alebo PC, konštrukcia, internet, router, montáž, doprava, dokumenty potrebné ku povoleniu, skrátka výrobu obrazovky na kľúč. V ponuke máme aj jednofarebné LED obrazovky, hodiny, LED kríže pre lekárne, informačné obrazovky pre autobusy,

Cenové LED totemy pre čerpacie stanice

Ponúkame výrobu a montáž cenových totemov pre čerpacie stanice s dvomi, tromi, štyrmi alebo viacerými cenovníkmi podľa množstva ponúkaných pohonných látok. Totemy majú spravidla 1600mm širku, hrúbku 150mm a výšku upravujeme podľa potreby zákazníka od 5000 – 10 000mm. Totem je plne podsvietený príjemnou bielou alebo žltou farbou, ktorá vyniká v nočných hodinách. LED diódy v cenovníku si môžete vybrať v týchto farbách – biela, modrá, červená, žltá, zelená.

Prenájom, dovoz a stavba reklamných LED obrazoviek

Keďže nie sme v tejto oblasti nováčikovia prinášame na trh stále nové typy reklamných LED obrazoviek s RGB alebo SMD technológiou. Zo širokého portfólia LED obrazoviek si môžete vybrať klasické textové obrazovky, alebo plnofarebné veľkoplošné video obrazovky.

Jednotlivé plochy staviame ako aj dodávame plne na kľúč s dodaním všetkých dokumentov, ktoré potrebujete na prevádzku LED obrazoviek na Slovensku.

Taktiež ponúkame prenájom veľkoplošných LED obrazoviek na spoločenské akcie, koncerty, LIVE prenosy, futbalové zápasy, letné kiná a podobne.


Agentúra Služby Rental-Výroba LED-Screens Partneri Kampane Kontakty