DYNAMIC MEDIA s.r.o.
Orlové 254
017 01 Považská Bystrica
SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Konatelia spoločnosti:
Ivan Ďurovec | 0918 488 773
Vladimír Lečko | 0944 207 498

E-mail: dynamicmedia@dynamicmedia.sk

Agentúra   l   Služby   l   Rental-Výroba   l   LED Screens   l   Partneri   l   Kontakt

Design, grafika a zvuk

Design

Chcete ísť s dobou a potrebujete kvalitnú prezentáciu svojej spoločnosti v pohybe?

Výroba profesionálnych reklamných a informačných spotov, alebo reporrtážií o aktuálnom dianí vo firme, výrobných úspechoch, zostavenia výrobkov, či rýchlokurz ovládania nových programov, to je  iba časť z možností reklamných prezentácií, ktoré Vám vyrobíme podľa požiadavky v HD rozlíšení, s príjemným hlasom moderátorky a zvukovým podkladom pripraveným priamo pre Vás.

Grafika

Doba sa posunula a teraz vám pripraví grafiku takmer každý. Rozdiel je v tom, či grafika, ktorá vyzerá dobre je aj použiteľná ďalej na spracovanie. A to už býva veľký problém. Veľa dobre vyzerajúcich grafík nespĺňa požiadavky na rozmery, kvalitu prevedenia, spracovania pred tlačou a podobne. Naši grafici pracujú na profesionálnej úrovni viac ako 5 rokov a majú bohaté skúsenosti v grafických návrhoch v 2D grafike, 3D grafike, tvorbe 3D návrhov interiérov a exteriérov, pohľadov na budovy v priestore, alebo preletmi ponad budovami v priestore...

Profesionálne zvukové nahrávky

Máte urobenú grafiku a chýba Vám zvuk? U Nás to nie je žiadny problém.

Jingle, zvukové spoty a nahrávky nahrávajú profesionáli. Máte možnosť vybrať si z viac ako desiatich rôznych ženských a mužských hlasov, ktoré môžu príjemne dotvoriť celkový efekt vo vašich videoprezentáciach, či reklamných spotoch v rádiách.

Copyright © 2015 dynamicmedia.sk. Všetky práva vyhradené.

Agentúra Služby Rental-Výroba LED-Screens Partneri Kampane Kontakty